hc2

Firma Rotronic AG, lider w pomiarach wilgotności względnej powietrza, posiada w swojej ofercie urządzenia do kontroli wilgotności, temperatury, aktywności wody, stężenia dwutlenku węgla (CO2), ciśnienia, temperatury punktu rosy w tym między innymi: sondy wilgotności i temperatury, przetworniki CO2, mierniki ręczne wilgotności i temperatury, przetworniki wilgotności i temperatury, przetworniki różnicy ciśnień, rejestratory wilgotności i temperatury, przetworniki ciśnienia, sondy temperatury punktu rosy, urządzenia do pomiarów meteorologicznych, sprzęt do pomiaru aktywności wody, oprogramowanie HW4, systemy z ATEX oraz urządzenia do kalibracji czujników wilgotności i temperatury.

System RMS

Zobacz

System monitoringu parametrów powietrza

Zobacz

Kalibracja i serwis

Kalibracja mierników wilgotności względnej i temperatury

Świadczymy usługi związane z wzorcowaniem i regulacją urządzeń pomiarowych wilgotności względnej powietrza i temperatury.

W naszym laboratorium posiadamy przenośną komorę klimatyczną HygroGen2 firmy Rotronic, która pozawala na wykonywanie usługi kalibracji również bezpośrednio u klienta.

Dzięki posiadanemu przez nas doświadczeniu jesteśmy w stanie przeprowadzać wzorcowania całych torów pomiarowych obejmujących przetworniki oraz elementy pośredniczące w przetwarzaniu sygnału pomiarowego.

Używane przez nas sondy wzorcowe posiadają świadectwa SCS opatrzone znakiem ILAC-MRA i GUM. Na specjalne życzenie jesteśm w stanie dokonać wywzorcowania urządzeń pomiarowych względem sond wzorcowych dostarczonych przez klienta.

Kalibracja sond temperatury i wilgotności

Wzorcowanie czujników temperatury i wilgotności

Wzorcowanie przetworników temperatury

Wzorcowanie przetworników wilgotności

Wzorcowanie termo-higrometrów

Kalibracja przetworników temperatury

Kontakt

kontakt mapa   

 

Główny przedstawiciel: Przedstawiciele lokalni:
     

B&L International Sp. z o.o.
ul. Racławicka 46/131
02-601 Warszawa
 

Tel/Fax: (22) 7510073
Tel: (22) 213 88 76 

info@bil.com.pl
www.bil.com.pl

AP Automatyka S.C.
Żelice 59 lok.2
62-113 Żelice
 

Tel: (67) 357 10 80
Fax: (67) 357 10 83 

biuro@apautomatyka.pl
www.apautomatyka.pl

Alfa-Tech
ul. Zakopiańska 73
30-418 Kraków
 

Tel: (12) 266 66 56
Fax: (12) 268 12 18 

biuro@alfatech.com.pl
www.alfatech.com.pl