hc2

Firma Rotronic AG, lider w pomiarach wilgotności względnej powietrza, posiada w swojej ofercie urządzenia do kontroli wilgotności, temperatury, aktywności wody, stężenia dwutlenku węgla (CO2), ciśnienia, temperatury punktu rosy w tym między innymi: sondy wilgotności i temperatury, przetworniki CO2, mierniki ręczne wilgotności i temperatury, przetworniki wilgotności i temperatury, przetworniki różnicy ciśnień, rejestratory wilgotności i temperatury, przetworniki ciśnienia, sondy temperatury punktu rosy, urządzenia do pomiarów meteorologicznych, sprzęt do pomiaru aktywności wody, oprogramowanie HW4, systemy z ATEX oraz urządzenia do kalibracji czujników wilgotności i temperatury.

System RMS

Zobacz

System monitoringu parametrów powietrza

Zobacz

Systemy ATEX

przetwornik-wilgotnosci-i-temperatury-hygroflex5-ex
Kategoria: Systemy ATEX

Przetwornik wilgotności i temperatury HygroFlex5-EX to najnowsze urządzenie firmy Rotronic do pomiarów wilgotności i temperatury w strefie zagrożonej wybuchem. 

sonda wilgotności i temperatury ATEX
Kategoria: Systemy ATEX

Sonda wilgotności i temperatury "wkręcana" HC2-IE-EX firmy Rotronic pozwala na wykonywanie pomiarów w strefach zagrożonych wybuchem. Sonda współpracuje z przetwornikiem HF5-EX. Dzięki zastosowaniu kabla przedłużającego sonda może być zamontowana w pewnej odległości od przetwornika HF5-EX. 

sonda wilgotnosci i temperatury ATEX
Kategoria: Systemy ATEX

Sonda wilgotności i temperatury HC2-IM-EX firmy Rotronic pozwala na wykonywanie pomiarów w strefach zagrożonych wybuchem. Sonda współpracuje z przetwornikiem HF5-EX. Dzięki zastosowaniu kabla przedłużającego sonda może być zamontowana w pewnej odległości od przetwornika HF5-EX. 

sonda wilgotnosci i temperatury ATEX
Kategoria: Systemy ATEX

Sonda wilgotności i temperatury HC2-SM-EX firmy Rotronic pozwala na wykonywanie pomiarów w strefach zagrożonych wybuchem. Sonda współpracuje z przetwornikiem HF5-EX. 

Kontakt

kontakt mapa   

 

Główny przedstawiciel: Przedstawiciele lokalni:
     

B&L International Sp. z o.o.
ul. Racławicka 46/131
02-601 Warszawa
 

Tel/Fax: (22) 7510073
Tel: (22) 213 88 76 

info@bil.com.pl
www.bil.com.pl

AP Automatyka S.C.
Żelice 59 lok.2
62-113 Żelice
 

Tel: (67) 357 10 80
Fax: (67) 357 10 83 

biuro@apautomatyka.pl
www.apautomatyka.pl

Alfa-Tech
ul. Zakopiańska 73
30-418 Kraków
 

Tel: (12) 266 66 56
Fax: (12) 268 12 18 

biuro@alfatech.com.pl
www.alfatech.com.pl