hc2

Firma Rotronic AG, lider w pomiarach wilgotności względnej powietrza, posiada w swojej ofercie urządzenia do kontroli wilgotności, temperatury, aktywności wody, stężenia dwutlenku węgla (CO2), ciśnienia, temperatury punktu rosy w tym między innymi: sondy wilgotności i temperatury, przetworniki CO2, mierniki ręczne wilgotności i temperatury, przetworniki wilgotności i temperatury, przetworniki różnicy ciśnień, rejestratory wilgotności i temperatury, przetworniki ciśnienia, sondy temperatury punktu rosy, urządzenia do pomiarów meteorologicznych, sprzęt do pomiaru aktywności wody, oprogramowanie HW4, systemy z ATEX oraz urządzenia do kalibracji czujników wilgotności i temperatury.

System RMS

Zobacz

System monitoringu parametrów powietrza

Zobacz
hl-1d

Niskokosztowy rejestrator wilgotności i temperatury HygroLog HL-1D szwajcarskiej firmy Rotronic to idealne rozwiązanie do pomiarów w magazynach, muzeach, laboratoriach itp. Jest to tańsza alternatywa dla rejestratora serii HygroLog HL-20D. Urządzenie dostarczane jest z bezpłatą wersją oprogramowania HW4-Lite.

tl-1d

Niskokosztowy rejestrator temperatury TL-1D szwajcarskiej firmy Rotronic to idealne rozwiązanie do monitoringu temperatury w magazynach, muzeach, laboratoriach itp. Jest to tańsza alternatywa dla rejestratora serii HygroLog HL-20D, z możliwością rejestracji samej temperatury, o nieco gorszej dokładności pomiarowej. Urządzenie dostarczane jest z bezpłatą wersją oprogramowania HW4-Lite.

Rejestrator wilgotności powietrza i temperatury HL-20D

Rejestratory z serii HygroLog HL20 lub HL20D (z wyświetlaczem LCD) firmy Rotronic ze zintegrowaną sondą pomiarową to doskonałe rozwiązanie do pomiaru i rejestracji temperatury i wilgotności w pomieszczeniach produkcyjnych, muzeach, galeriach, magazynach. W celu odczytu zapisanych danych miernik należy podłączyć do komputera z zainstalowanaym oprogramowaniem HW4 Rotronic.

rejestrator-bl-1d

Kompaktowy, niezawodny i niedrogi rejestrator ciśnienia barometrycznego, wilgotności, temperatury i punktu rosy. 

Rejestrator CL11

Multimetr CL11 firmy Rotronic umożliwia rejestracje wilgotności, temperatury i CO2. Urządzenie wyposażone jest min. w sprawdzony czujnik wilgotności Hygromer IN-1 szwajcarskiego producenta. Dodatkowo do multimetru można podłączyć zewnętrzny czujnik temperatury AC1215. Odczyt zapisanych danych jest możliwy przy pomocy darmowego oprogramownia komputerowego  SW2x. 

zestaw-hygrolog-20-SET

Zestaw HygroLog HL20 lub HL20D SET firmy Rotronic składa się z rejestratora wilgotności powietrza i temperatury HygroLog HL-20 lub HL-20D (z wyświetlaczem LCD), przewodu AC3006 do połączenia z komputerem z oprogramowaniem HW4 Rotronic, umożliwiającym m.in. odczyt danych.

co2-display

Miernik CO2 Display firmy Rotronic umożliwia rejestracje CO2, wilgotności i temperatury.

rejestrator-temperatury-tl-cc1.1

Rejestrator temperatury zasilany bateryjnie przeznaczony jest do pracy w branży transportowej. Jest to urządzenie jednorazowe dostarczane w paczkach po 10 sztuk.

rejestrator wilgotności powietrza i temperatury HL-NT3

Rejestrator HL-NT3-D firmy Rotronic w połączeniu z sondami z serii HC2 i HC2A przeznaczone są do rejestracji temperatury i wilgotności w pomieszczeniach produkcyjnych, laboratoriach, magazynach. W zestawie z odpowiednią stacyjką dokującą mogą pracować nawet z 7 sondami.

HL-DS-U4-420

Stacja dokująca HL-DS-U4-420 dedykowana jest do rejestratorów serii HygroLog NT2 oraz HygroLog NT3 firmy Rotronic.

HL-DS-U4

Stacja dokująca HL-DS-U4 dedykowana jest do rejestratorów serii HygroLog NT2 oraz HygroLog NT3 firmy Rotronic.

HL-DS-PT4

Stacja dokująca HL-DS-PT4 dedykowana jest do rejestratorów serii HygroLog NT2 oraz HygroLog NT3 firmy Rotronic.

HL-DS-NT4

Stacja dokująca HL-DS-NT4 dedykowana jest do rejestratorów serii HygroLog NT2 oraz HygroLog NT3 firmy Rotronic.

HL-DS-NT3

Stacja dokująca HL-DS-NT0 dedykowana jest do rejestratorów serii HygroLog NT2 oraz HygroLog NT3 firmy Rotronic.

Kontakt

kontakt mapa   

 

Główny przedstawiciel: Przedstawiciele lokalni:
     

B&L International Sp. z o.o.
ul. Racławicka 46/131
02-601 Warszawa
 

Tel/Fax: (22) 7510073
Tel: (22) 213 88 76 

info@bil.com.pl
www.bil.com.pl

AP Automatyka S.C.
Żelice 59 lok.2
62-113 Żelice
 

Tel: (67) 357 10 80
Fax: (67) 357 10 83 

biuro@apautomatyka.pl
www.apautomatyka.pl

Alfa-Tech
ul. Zakopiańska 73
30-418 Kraków
 

Tel: (12) 266 66 56
Fax: (12) 268 12 18 

biuro@alfatech.com.pl
www.alfatech.com.pl