hc2

Firma Rotronic AG, lider w pomiarach wilgotności względnej powietrza, posiada w swojej ofercie urządzenia do kontroli wilgotności, temperatury, aktywności wody, stężenia dwutlenku węgla (CO2), ciśnienia, temperatury punktu rosy w tym między innymi: sondy wilgotności i temperatury, przetworniki CO2, mierniki ręczne wilgotności i temperatury, przetworniki wilgotności i temperatury, przetworniki różnicy ciśnień, rejestratory wilgotności i temperatury, przetworniki ciśnienia, sondy temperatury punktu rosy, urządzenia do pomiarów meteorologicznych, sprzęt do pomiaru aktywności wody, oprogramowanie HW4, systemy z ATEX oraz urządzenia do kalibracji czujników wilgotności i temperatury.

System RMS

Zobacz

System monitoringu parametrów powietrza

Zobacz
hw5
Kategoria: Oprogramowanie

Nowe oprogramowanie HW5 firmy Rotronic to następca popularnego Rotronic HW4. HW5 jest dostępny w wersji profejsonalnej bez dodatkowych opłat (bez ograniczeń liczby podłączonych urządzeń) oraz płatnej wersji do badania aktywności wody. Oprogramowanie służy do konfiguracji urządzeń Rotronic oraz obróbki pomiarów z urządzeń pomiarowych.

hw4-p
Kategoria: Oprogramowanie

Oprogramowanie komputerowe HW4 w wersji Professional przeznaczone dla większości urządzeń firmy Rotronic, tj.  rejestratorów serii HygroLog HL-NT, rejestratorów serii HL20, systemów bezprzewodowych, przetworników serii HygroFlex HF3-HF8, mierników laboratoryjnych HygroLab C1, mierników ręcznych serii HygroPalm HP21, HP22-A, HP23-A i nowych urządzeń w przyszłości.

hw4-p
Kategoria: Oprogramowanie

Oprogramowanie komputerowe HW4 w wersji dla pojedynczych urządzeń Rotronic podłączonych w jednym czasie, przeznaczone dla większości urządzeń, tj.  rejestratorów serii HygroLog HL-NT i serii HL20, systemów bezprzewodowych, przetworników serii HygroFlex HF3-HF8, mierników laboratoryjnych HygroLab i ręcznych HygroPalm HP21, HP22-A, HP23-A i nowych urządzeń w przyszłości.

hw4-p
Kategoria: Oprogramowanie

Oprogramowanie komputerowe HW4 w wersji Professional z funkcją AwQuick, umożliwiającą pomiar aktywności wody w zaledwie kilka minut, przeznaczone dla większości urządzeń firmy Rotronic, tj.  rejestratorów serii HygroLog HL-NT i HL20, systemów bezprzewodowych, przetworników HygroFlex, mierników laboratoryjnych i mierników ręcznych HygroPalm i nowych urządzeń w przyszłości.

hw4-p
Kategoria: Oprogramowanie

Oprogramowanie komputerowe HW4 w wersji Validated przeznaczone dla większości urządzeń firmy Rotronic, w szczególności do systemów walidowanych stosowanych w zakładach farmaceutycznych. Jest to wersja z funkcją serwera OPC, dostarczana wraz z domunetacją walidacyjną.

hw4-p
Kategoria: Oprogramowanie

Oprogramowanie komputerowe HW4 w wersji Professional z funkcją serwera OPC, przeznaczone dla większości urządzeń firmy Rotronic, tj.  rejestratorów serii HygroLog HL-NT i serii HL20, systemów bezprzewodowych, przetworników serii HygroFlex HF3-HF8, mierników laboratoryjnych HygroLab C1, mierników ręcznych serii HygroPalm HP21, HP22-A, HP23-A i nowych urządzeń w przyszłości.

sw21
Kategoria: Oprogramowanie

Oprogramowanie komputerowe SW21 przeznaczone dla niektórych urządzeń marki Rotronic. Służy ono do obsługi mierników CP11 i CL11 oraz przetworników serii HF1. Program dostarczany jest bezpłatnie.

Kontakt

kontakt mapa   

 

Główny przedstawiciel: Przedstawiciele lokalni:
     

B&L International Sp. z o.o.
ul. Racławicka 46/131
02-601 Warszawa
 

Tel/Fax: (22) 7510073
Tel: (22) 213 88 76 

info@bil.com.pl
www.bil.com.pl

AP Automatyka S.C.
Żelice 59 lok.2
62-113 Żelice
 

Tel: (67) 357 10 80
Fax: (67) 357 10 83 

biuro@apautomatyka.pl
www.apautomatyka.pl

Alfa-Tech
ul. Zakopiańska 73
30-418 Kraków
 

Tel: (12) 266 66 56
Fax: (12) 268 12 18 

biuro@alfatech.com.pl
www.alfatech.com.pl