hc2

Firma Rotronic AG, lider w pomiarach wilgotności względnej powietrza, posiada w swojej ofercie urządzenia do kontroli wilgotności, temperatury, aktywności wody, stężenia dwutlenku węgla (CO2), ciśnienia, temperatury punktu rosy w tym między innymi: sondy wilgotności i temperatury, przetworniki CO2, mierniki ręczne wilgotności i temperatury, przetworniki wilgotności i temperatury, przetworniki różnicy ciśnień, rejestratory wilgotności i temperatury, przetworniki ciśnienia, sondy temperatury punktu rosy, urządzenia do pomiarów meteorologicznych, sprzęt do pomiaru aktywności wody, oprogramowanie HW4, systemy z ATEX oraz urządzenia do kalibracji czujników wilgotności i temperatury.

System RMS

Zobacz

System monitoringu parametrów powietrza

Zobacz
Rejestrator CL11

Multimetr CL11 firmy Rotronic umożliwia rejestracje wilgotności, temperatury i CO2. Urządzenie wyposażone jest min. w sprawdzony czujnik wilgotności Hygromer IN-1 szwajcarskiego producenta. Dodatkowo do multimetru można podłączyć zewnętrzny czujnik temperatury AC1215. Odczyt zapisanych danych jest możliwy przy pomocy darmowego oprogramownia komputerowego  SW2x. 

cp11

Ręczny miernik CP11 pozwala na pomiar wilgotności względnej, temperatury powietrza oraz stężenia dwutlenku węgla (CO2). Umożliwia obliczanie punktu rosy i temperatury mokrego termometru, posiada podświetlany wyświetlacz i klawiaturę.

co2-display

Miernik CO2 Display firmy Rotronic umożliwia rejestracje CO2, wilgotności i temperatury.

przetwornik-co2-wilgotnosci-i-temperatury
Kategoria: Czujniki CO2

Przetwornik CF1 firmy Rotronic umożliwia pomiar wilgotności, temperatury i CO2. Urządzenie wyposażone jest min. w sprawdzony czujnik wilgotności Hygromer IN-1 szwajcarskiego producenta. Przetwornik posiada trzy niezależne wyjścia analogowe dla każdego z mierzonych parametrów. CL11 oferuje jakość w rozsądnej cenie.

Przetwornik CO2 oraz temperatury CF8-W-Disp-GH
Kategoria: Czujniki CO2

Opis:

Przetwornik CF8-W-Disp-GH firmy Rotronic umożliwia pomiar CO2 oraz temperatury w trudnych warunkach. Wyposażony jest w dodatkowy filtr pyłu oraz wody, dzięki czemu doskonale nadaje się do pomiaru CO2 w szklarniach.

przetwornik CO2 oraz CO typu CF8
Kategoria: Czujniki CO2

Przetwornik CF8-W-Disp-CO firmy Rotronic mierzy poziom stężenia dwutlenku węgla (CO2) oraz tlenku węgla (CO).

Przetwornik CF8-W-Disp-AL
Kategoria: Czujniki CO2

Przetwornik CF8-W-Disp-AL firmy Rotronic umożliwia kontrolę CO2 w szerokim zakresie: 0…40000ppm. Miernik posiada wyjścia przekaźnikowe (alarmowe).

Przetwornik CO2 w wersji kanałowej
Kategoria: Czujniki CO2

Przetwornik CF8-D/W-IN firmy Rotronic służy do pomiaru CO2 w inkubatorach i komorach klimatycznych. Mierniki z tej serii pozwalają na kontrolę CO2 w zakresie 0…30000ppm, z dokładnością ±200ppm.

cf5-w-disp
Kategoria: Czujniki CO2

Przetwornik CF5-W / -Disp firmy Rotronic służy do pomiaru stężenia dwutlenku węgla (CO2) oraz temperatury. Miernik oferowany jest w wersji naściennej, opcjonalnie z wyświetlaczem LCD. Umożliwia kontrolę CO2 oraz temperatury w pomieszczeniach, m.in. w biurach, salach, kinach, ...

CF5 - wersja kanałowa z LCD
Kategoria: Czujniki CO2

Przetwornik CF5-D / -Disp firmy Rotronic służy do pomiaru stężenia dwutlenku węgla (CO2) oraz temperatury. Miernik oferowany jest w wersji kanałowej, opcjonalnie z wyświetlaczem LCD. Umożliwia kontrolę CO2 oraz temperatury w pomieszczeniach, m.in. w biurach, salach, kinach.

cf3-w-eu-disp-fli
Kategoria: Czujniki CO2

Przetwornik CF3-W-EU-Disp-FLI firmy Rotronic służy do pomiaru stężenia dwutlenku węgla (CO2). Miernik oferowany jest w wersji naściennej, opcjonalnie z wyświetlaczem LCD. Urządzenie umożliwia sygnalizacją alarmową akustyczną i wizualną w przypadku przekroczenia określonego progu stężenia CO2. Miernik doskonale nadaje się do kontroli CO2 w pomieszczeniach, m.in. w biurach, kinach.

CF3 - wersja naścienna z LCD
Kategoria: Czujniki CO2

Przetwornik CF3-W-EU / -Disp firmy Rotronic służy do pomiaru stężenia dwutlenku węgla (CO2). Miernik oferowany jest w wersji naściennej, opcjonalnie z wyświetlaczem LCD. Umożliwia kontrolę CO2 w pomieszczeniach, m.in. w biurach, salach, kinach.

CF3 - wersja kanałowa z LCD
Kategoria: Czujniki CO2

Przetwornik CF3-D-Disp firmy Rotronic służy do pomiaru stężenia dwutlenku węgla (CO2). Miernik oferowany jest w wersji kanałowej, opcjonalnie z wyświetlaczem LCD. Umożliwia kontrolę CO2 w pomieszczeniach, m.in. w biurach, salach, kinach.

Kontakt

kontakt mapa   

 

Główny przedstawiciel: Przedstawiciele lokalni:
     

B&L International Sp. z o.o.
ul. Racławicka 46/131
02-601 Warszawa
 

Tel/Fax: (22) 7510073
Tel: (22) 213 88 76 

info@bil.com.pl
www.bil.com.pl

AP Automatyka S.C.
Żelice 59 lok.2
62-113 Żelice
 

Tel: (67) 357 10 80
Fax: (67) 357 10 83 

biuro@apautomatyka.pl
www.apautomatyka.pl

Alfa-Tech
ul. Zakopiańska 73
30-418 Kraków
 

Tel: (12) 266 66 56
Fax: (12) 268 12 18 

biuro@alfatech.com.pl
www.alfatech.com.pl